Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 10.06.2013

„Teraz Polska” dla CSK MSW

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie został laureatem XXIII edycji konkursu „Teraz Polska”. Szpital otrzymał wyróżnienie za leczenie kardiochirurgiczne przy wykorzystaniu technik małoinwazyjnych przeprowadzane w Klinice Kardiochirurgii CSK MSW. Nagrodę w imieniu zespołu Kliniki odebrał jej kierownik, dr hab. Piotr Suwalski.

„To wielki dzień, gdyż zostaliśmy po raz pierwszy uhonorowani tak zaszczytnym wyróżnieniem za usługi małoinwazyjne w kardiochirurgii” – mówił podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie prof. Marek Durlik, dyrektor Centralnego Szpitala MSW. „To wielki wieczór dla całego szpitala i naszej kliniki” – podsumował dr hab. Piotr Suwalski, kierownik Kliniki Kardiochirurgii CSK MSW w Warszawie. – „Jestem dumny ze swojego zespołu, z którym dokonaliśmy wielkiej rzeczy i z tak prestiżowego wyróżnienia”.

To wielki dzień, gdyż zostaliśmy po raz pierwszy uhonorowani tak zaszczytnym wyróżnieniem za usługi małoinwazyjne w kardiochirurgii

 prof. Marek Durlik

Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany od 20 lat przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. W jego ramach wyłaniane są produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym pozytywnie wyróżniają się na rynku i mogą być wzorem dla innych. 2013 r. Kapituła Konkursu wyłoniła prawie 500 laureatów. W tym roku godło „Teraz Polska” otrzymało 14 produktów, 9 usług ,2 innowacje oraz 6 samorządów.
 

Mapa serwisu