Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 01.05.2015

Escape the room w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych

box - szukamy fejsagenta

Tylko podczas Nocy Muzeów w MSW będzie można wraz ze swoją drużyną spróbować sił w roli agentów specjalnych.  Na profilu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na Facebooku uruchomiona została  specjalna aplikacja „Szukamy FejsAgenta”. Jej uczestnicy wezmą udział w teście składającym się ze 100 pytań dotyczących antyterroryzmu. Osoby, które zajmą sześć pierwszych miejsc w rankingu będą mogły wziąć ze sobą 4 znajomych i zagrać w grę „Escape the room” na terenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych podczas Nocy Muzeów 16 maja. Zachęcamy do udziału! 

„Escape the room” to zabawa, która wymaga od uczestników analitycznego i krytycznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów oraz kreatywności i spostrzegawczości. Poszukiwanie rozwiązań, otwieranie kłódek, odczytywanie szyfrów, składanie łamigłówek, zadania zręcznościowe oraz użycie specjalnych narzędzi śledczych pozwolą na chwilę oderwać się od rzeczywistości i znaleźć się pod prawdziwą presją czasu. Poczuj na własnej skórze, jak to jest zmierzyć się z wyzwaniem postawionym przed agentem służb specjalnych!

Noc Muzeów w MSW

Już po raz czwarty Ministerstwo Spraw Wewnętrznych otwiera swój gmach podczas Nocy Muzeów. Nasze służby po raz kolejny zadbają, aby nasi goście nie nudzili się w tę wyjątkową noc. Każdy będzie mógł utrwalić swoje odciski palców oraz zobaczyć w jaki sposób przeprowadza się oględziny miejsca zabójstwa. Jedną z atrakcji będzie także możliwość obejrzenia samochodu wyposażonego m.in. w robota pirotechnicznego. Nas goście będą mogli także na żywo zobaczyć policyjne psy w akcji, a szpital kliniczny MSW przygotował pokazy ratownictwa i naukę pierwszej pomocy. Każdy z odwiedzających będzie mógł także poznać umundurowanie, broń i specjalistyczny sprzęt jednostek specjalnych oraz wsiąść do opancerzonych samochodów. W tą wyjątkową noc sprawdzimy także co kryje laboratorium chemiczne straży pożarnej oraz zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej fotobudce.

plakat - noc muzeów
Plakat - opis alternatywny 

Mapa serwisu