Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 07.07.2015

Polscy studenci uczelni zagranicznych w MSW. Kolejna edycja „Wizyty studyjnej” za nami.

 

Studenci wizyty studyjnej

Studenci uczelni zagranicznych, którzy wyróżnili się podczas organizowanego przez MSW programu „Wizyta studyjna” rozpoczęli właśnie płatne praktyki w naszym Ministerstwie.

„Wizyta studyjna” to program aktywizacji zawodowej dla polskich studentów uczelni zagranicznych, który jest organizowany w Ministerstwie od 2013 roku. Jest to bezpłatny staż podczas którego studenci z zagranicznych uczelni poznają specyfikę pracy w Ministerstwie, biorąc udział w spotkaniach z pracownikami MSW i realizując przydzielone zadania. Celem programu było przekonanie młodych ludzi do tego, że administracja państwowa daje wiele możliwości rozwoju indywidualnego. Pięciu wyróżnionych uczestników zostało właśnie zaproszonych na wakacyjne, płatne praktyki.

W programie wzięło łącznie udział 20 studentów z zagranicznych uczelni, takich jak: Univesity of Bristol, University College London, University of London, King’s College London, Lancaster University, Universität Potsdam, RWTH Aachen, Uniwersytyet Mediolański, Uniwesytet im. Fryderyka II w Neapolu. 

  • Studenci wizyty studyjnej
  • Studenci wizyty studyjnej
  • Studenci wizyty studyjnej

Mapa serwisu