Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 24.07.2015

Piknik policyjny w Parku Agrykola i koncert w Łazienkach

Na zdjęciu: grafika pikniku

Wszystkich mieszkańców Warszawy i turystów zapraszamy w niedzielę (26 lipca) od godz. 12.30 do Parku Agrykola (Łazienki Królewskie) na policyjny piknik, a wieczorem (godz. 19.00) na koncert z udziałem orkiestry policyjnej w Łazienkach Królewskich.

W programie pikniku zaplanowano m.in. mecze piłkarskie, w tym z udziałem kadry kierowniczej Policji oraz kierownictwa Wojsk Specjalnych, a także mecz Piłkarskiej Policyjnej Reprezentacji Kobiet z Reprezentacją Przyjaciół Policji.

Policjanci zaprezentują także sprzęt, z którego korzystają w codziennej służbie, w tym radiowozy, quady i motocykle.

Na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji, konkursy i szkolenia, m.in. z przepisów drogowych w mobilnym miasteczku ruchu drogowego, a także pokazy pierwszej pomocy. Najmłodszych zainteresują pokazy tresury psów służbowych.

Natomiast starsi będą mogli sprawdzić na symulatorach jazdy swoje umiejętności.

Na zwiedzających, obok policjantów, czekają także pozostałe służby mundurowe – m.in. Straż Graniczna, Państwowa Straż Pożarna, Żandarmeria Wojskowa.

Piknik odbędzie się na terenie Warszawskiego Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola” przy ul. Myśliwieckiej 9 w Warszawie.

Natomiast wieczorem zapraszamy na koncert w wykonaniu orkiestry policyjnej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Koncert odbędzie się o godz. 19.00 w Pałacu na Wodzie, w warszawskich Łazienkach Królewskich.

Atrakcje przygotowali policjanci, w związku z obchodami 96. rocznicy powołania Policji.

Na zdjęciu: plakat pikniku

Mapa serwisu