Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 21.10.2015

Ruszył serwis www.infografiki.msw.gov.pl

Infografiki

Infografiki.msw.gov.pl – to nowy serwis z grafikami prezentującymi informacje o działaniach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Dzięki serwisowi infografiki.msw.gov.pl można poznać najciekawsze informacje o działaniach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i nie tylko, w atrakcyjnej, graficznej formie. Na stronie znalazły się m.in. grafiki o ciekawostkach na temat służb podległych resortowi oraz te wyjaśniające integrację systemu rejestrów państwowych. W obrazowy sposób są również przedstawione badania społeczne związane z działalnością resortu.

Infografiki są jednym z wielu elementów internetowego przekazu. Za ich pomocą można w przystępny i przejrzysty sposób zaprezentować skomplikowane dane bądź informacje. Oprawa graficzna pozwala w łatwiejszy sposób przyswoić wiedzę i dać jaśniejszy obraz poruszanego zagadnienia. W taki właśnie sposób są prezentowane również treści dotyczące resortu spraw wewnętrznych.

Serwis infograficzny skupi w jednym miejscu grafiki prezentowane dotychczas na profilach MSW. Znajdą się w nim zarówno nowe, jak i archiwalne infografiki.

Mapa serwisu