Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 09.12.2016

Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA

Szef MSWiA oraz pracownicy ministerstwa przygotowali „Szlachetną Paczkę” dla trzech rodzin uczestniczących w programie przedświątecznej pomocy.

- Zdajemy sobie sprawę, jak wiele jest wśród nas osób, które potrzebują pomocy. Szlachetna Paczka to wyjątkowa inicjatywa, włączyłem się w nią z przyjemnością. Każda pomoc jest bardzo ważna, dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji - powiedział minister Mariusz Błaszczak.

W świątecznych paczkach znalazły się najbardziej potrzebne rzeczy, w tym m.in. ubrania dla dzieci, obuwie, środki czystości, ręczniki, zabawki, pościel oraz żywność i słodycze. Z zebranych w ministerstwie pieniędzy zakupiona została lodówka oraz materac. Paczki zostaną przekazane do rodzin już w ten weekend.  

„Szlachetna Paczka” to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

  • Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA #4
  • Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA #3
  • Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA #5
  • Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA #6
  • Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA #1
  • Szlachetna Paczka od ministra Mariusza Błaszczaka i pracowników MSWiA #2

Mapa serwisu