Noc ze służbami MSWiA - Aktualności - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 18.05.2018

Noc ze służbami MSWiA

Grafika ze służbami mundurowymi MSWiA na Noc Muzeów.

W sobotę (19 maja br.) od godz. 18:00 w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odbędzie się Noc Muzeów ze służbami mundurowymi. Zwiedzający będą mogli m.in. wsiąść do policyjnych radiowozów, obejrzeć sprzęt pirotechników, zobaczyć limuzyny SOP, czy spróbować swoich sił na strażackim torze przeszkód.

Inne atrakcje przygotowane przez MSWiA i służby na ten wieczór to m.in. punkt daktyloskopowania, na którym będzie można poszukać odcisków palców, ambulans pogotowia ruchu drogowego – APRD, czy specjalny pojazd pirotechników. Będzie też można wziąć udział w zawodach ubierania się w sprzęt bojowy SOP na czas. Najmłodsi przetestują strażackie dmuchańce.

Podczas Nocy ze służbami MSWiA będzie się można również dowiedzieć jak wygląda praca strażaka, policjanta, strażnika granicznego czy funkcjonariusza SOP. Służby będą również udzielały informacji na temat wymagań, jakie trzeba spełnić, aby wstąpić w szeregi poszczególnych formacji.

Zwiedzający będą mogli odwiedzić MSWiA w godz. 18:00-23:00 (ul. Batorego 5, Warszawa). Należy mieć ze sobą dokument tożsamości.

Mapa serwisu