Tag standaryzacja
-
Trwa rozbudowa Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu
Trwa kompleksowa rozbudowa i modernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.
-
96 nowych i wyremontowanych komend oraz komisariatów policji
Na 2015 rok zaplanowano 96 zadań w ramach Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji.
-
Nowy Komisariat Policji w Sosnowcu
Policjanci z Sosnowca rozpoczynają służbę w nowym komisariacie. Koszt budowy wyniósł w sumie niemal 8 mln 500 tys. zł, a środki na ten cel pochodziły z Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji oraz budżetu miasta.
-
Nowa siedziba KPP w Międzyrzeczu
Policjanci z lubuskiego Międzyrzecza rozpoczynają służbę w nowej komendzie.
-
Nowy Komisariat Policji w Warszawie-Wesołej
Stołeczni policjanci z dzielnicy Wesołej w Warszawie zaczynają pracę w nowym budynku.
-
Nowe oblicza komend i komisariatów Policji
43 nowych lub zmodernizowanych oraz 50 gruntownie wyremontowanych jednostek Policji - to dotychczasowy bilans działań w ramach Programu standaryzacji komend i komisariatów.
-
Program Standaryzacji Komend i Komisariatów – fakty
Dowiedz się więcej o Programie Standaryzacji
-
O Programie Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji
Już w maju 2014 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczęło kontrolę Programu standaryzacji komend i komisariatów policji. Celem kontroli była ocena, czy Program działa w sposób prawidłowy z uwzględnieniem zasad m.in. celowości i gospodarności oraz czy działania te umożliwią zrealizowanie wszystkich celów Programu.
-
Nowa siedziba Komendy Powiatowej Policji w Tucholi
Obiekt zostanie oddany do użytku jesienią 2015 roku.
-
Trwa modernizacja żorskiej komendy
To kolejny obiekt modernizowany w ramach środków pochodzących m.in. z Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji