Data publikacji 10.04.2018

Wizyta ministra Joachima Brudzińskiego w Małopolsce

W środę (11 kwietnia br.) w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie minister Joachim Brudziński wręczy samorządowcom z Małopolski promesy na odbudowę infrastruktury komunalnej. Później – w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie - odbędzie się odprawa z komendantami Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej. W komendzie szef MSWiA wręczy również nagrody policjantom z krakowskiego Archiwum X. Następnie w Słomnikach minister spotka się z funkcjonariuszami tamtejszego komisariatu Policji.

Program prasowy:

  • godz. 10:30Małopolski Urząd Wojewódzki - minister Joachim Brudziński wręczy promesy na odbudowę infrastruktury komunalnej dla samorządowców z Małopolski. Dzięki tym środkom gminy i powiaty będą mogły odbudować infrastrukturę zniszczoną np. na skutek nawałnic. Przewidziano wystąpienie szefa MSWiA.

Dziennikarzy zainteresowanych relacjonowaniem tego punktu wizyty prosimy o przybycie do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (ul. Basztowa 22, Kraków) najpóźniej do godz. 10:15.

  • godz. 12:00 Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie - odprawa ministra Joachima Brudzińskiego z szefami służb oraz komendantami z województwa małopolskiego. Szef MSWiA wręczy również –nagrody dla funkcjonariuszy z krakowskiego Archiwum X. Przewidziano wystąpienie szefa MSWiA

Dziennikarzy zainteresowanych relacjonowaniem tego punktu wizyty prosimy o przybycie do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie (ul. Mogilska 109, Kraków) najpóźniej do godz. 11:45.

  • godz. 13:45 – Komisariat Policji w Słomnikach – minister Joachim Brudziński spotka się z policjantami, którzy dbają o bezpieczeństwo w Słomnikach i okolicy. Wejście operatorów oraz fotoreporterów na photo-opp.

Dziennikarzy zainteresowanych relacjonowaniem tego punktu wizyty prosimy o przybycie przed Komisariat Policji w Słomnikach (ul. Jana Pawła II 5, Słomniki) najpóźniej do godz. 13:30.

Szczegółowych informacji na temat programu wizyty udziela Małgorzata Prusek z Wydziału Prasowego MSWiA (tel. 694-444-043).

Udział za okazaniem ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.

Mapa serwisu