Data publikacji 28.08.2018

Wizyta w województwie zachodniopomorskim

W środę (29 sierpnia br.) premier Mateusz Morawiecki, minister Joachim Brudziński oraz wiceminister Paweł Szefernaker będą przebywali z wizytą w województwie zachodniopomorskim.

Program prasowy: 

Koszalin - godz. 15:00 - Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów i Paweł Szefernaker, Sekretarz Stanu w MSWiA, wezmą udział w zawarciu umowy na budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w ramach programu Polska Cyfrowa. Uroczystość odbędzie się w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie (ul. Władysława Andersa 34, Koszalin). Instalacja wozów transmisyjnych do godziny 13:00. Dziennikarzy prosimy o przybycie do godziny 14:30.

Białogard - godz. 16:00 – Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów i Joachim Brudziński, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wezmą udział w uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie (ul. Kołobrzeska 43, Białogard). Instalacja wozów transmisyjnych do godziny 14:00. Dziennikarzy prosimy o przybycie do godziny 15:30.

Wejście na poszczególne wydarzenia za okazaniem ważnej legitymacji prasowej bądź zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.

Mapa serwisu